تبلیغات
برگزیده های وب - استفاده از ساختمانهای مجلل و پول بیت المال در تبلیغات انتخاباتی جریان انحرافی+ عكس
نویسنده :عباس جندقیان
تاریخ: 28 مرداد 90 ساعت 14 و 47 دقیقه و 02 ثانیه

تحقیقات کاملا دقیق و موشکافانه ای ثابت کرد  كه این بچه در ازای دریافت مبالغ سنگین و نیز پروژه هایی تالار كیش حاضر شد اینكار را انجام دهد. این كودك پسر خاله دایی داماد پسرعموی دایی عموی زن دایی خاله مشایی است!!.

این ساختمان به طرز ماهرانه ای استتار گشته است تا مجلل بودن آن به نظر نیاد. در ادامه شاهد تصاویر این كاخ مجلل می باشیم كه متعلق به جریان انحرافی است . جریان انحرافی در این ساختمان به توزیع جزوات رمالی- جن گیری- جن سازی- جن سوزی- سحر و اسطرلاب و... مشغول است.


با موافقت سران جریان انحرافی، مبلغ 400میلیون برای خرید این فوتبالیست منحرف صرف شد و توپ فوتبال ساخت كشور هند می باشد. شلوار لی كه پای این كودك است از نمادهای فراماسونری است و از پشم بز قرقیزی ساخته شده است. حالت تك چشم این پسر از نمادهای فراماسونری است. وی قرار است در تیم سایپا بازی كند.


به گزارش جهان نیوز؛ جریان انحرافی سعی دارد به هر قیمتی ثابت كند كه احمدی نژاد پیرو رهبری است. این در حالیست كه در آخرین نظرسنجی میان دست اندركاران جهان نیوز به عنوان كل ملت، ولایتمداری احمدی نژاد صفر بوده است. جریان انحرافی تلاش دارد محبوبیت احمدی نژاد را در جنوب شهر گسترش دهدجریان انحرافی سعی دارد با پرداخت پول بیت المال به زنان هنرپیشه و فاسدی كه همه زنان شاغل در سینما- تلویزیون- سریالها- صدا و سیما و... را شامل می شود به تبلیغ افكار خود بپردازد. مشایی قول داده بعد از اتمام این نمایش رسانه ای، سریعا این خانه كلنگی را با بودجه كلان بسازد و اسناد آن در چند سال بعد منتشر میشود. احمدی نژاد نیز طی یك كار غیر قانونی مبلغ2میلیون وام بلاعوض به این خانواده منحرف داده است و قرار است در طرح غیراسلامی مسكن مهر هم ثبت نام كنند. بزودی حكم تكفیر ایشان را با كمك یكی از مداحان می گیریم. نوجوان مذكور بشدت منحرف است و بین الغی و مانند مگس در جامعه زندگی می كند. احمدی نژاد به احتمال 90درصد مردم را سحر كرده و الا این همه حمایت و توجه مردم به احمدی نژاد با توجه به حجم بالای افشاگریها و روشنگریهایی دجال گونه ما غیر ممكن و محال است. حقیقتا من عقلم نمیرسه كه این تصاویر واقعیه، فوتوشاپه، اكسله، میكروسافت ویندوزه، لپ تاپه، پاورپوینته، بدلكاریه یا... من این چیزها سرم نمیشه. من فقط بلدم تحلیل كنم و حرف بزنم. راست و دروغش به من ربطی ندارد. هر چه تشخیص دادم میگم. به هر حال حمایتهای مردم غیر منطقی است.


موضوع: سیاسی داخلی،

جستجو در وبلاگ
درباره من
لینک های مفید
فروشگاه مجله و کتاب الکترونیکی کیوسک 724
گالری والپیپر و عکس پس زمینه والپیپرهای ایرانی
قالب های حرفه ای وبلاگ
مجله تفریحی سرگرمی جزیره نشین
ابزارک های وبلاگ
قالب وبلاگ

  • کل بازدید:
  • بازدید امروز :
  • یازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل مطالب :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :