تبلیغات
برگزیده های وب - خبر جهان نیوز و نظرات قابل توجه کاربران
نویسنده :عباس جندقیان
تاریخ: 16 خرداد 90 ساعت 12 و 16 دقیقه و 40 ثانیه
جهان نیوز تا چندی قبل از رسانه های قابل توجه و مردمی بود ، هر چند گاه و بیگاه ، دچار جوزدگی می شد و با گوشه و گنایه با رئیس جمهور محترم برخورد می نمود . ولی اخیرا تقریبا تمامی هم و غم و فعالیت رسانه ای خود را در جهت مخالفت با دولت مردمی و انقلابی اقای احمدی نژاد گذاشته و اندک سابقه قابل اعتنای خود در جریان فتنه 88 را  چوب حراج زده و در هراس از دست دادن موقعیت سیاسی متولیانش ، به هر آب و آتشی می زند .
خبر امروز و نطرات کاربران در مورد آن خبر ، جالب توجه بود که آن را برای وبلاگ برگزیده های وب انتخاب نمودم .

====

حذف نماینده احمدی نژاد از شورای سیاست گذاری اصولگرایان
دوشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۰ ساعت ۰۸:۳۲

نماینده احمدی نژاد از شورای سیاست گذاری اصولگرایان حذف شد.

به گزارش جهان چندی پیش شورای سه نفره وحدت اصولگرایان لیستی 13 نفره را به رئیس جمهور ارائه دادند تا از میان آن لیست 9 نفر انتخاب شوند تا همراه با نماینده رئیس جمهور در مسائل مربوط به وحدت اصولگرایان به جمع بندی برسند.

اما پس از مسائل اخیر در دولت و ماجرای خانه نشینی رئیس جمهور و پر رنگ شدن تحرکات جریان انحرافی برخی از اصولگرایان اعتقاد داشتند که اتکا به این فرمول و ارائه لیست اصولگرایان به رئیس جمهور اشتباه است و دلیلی ندارد رئیس جمهور از میان اصولگرایان تعدادی را انتخاب کند.

چندی پیش برخی از نمایندگان مجلس و چهره های شاخص اصولگرائی در گفت وگو با خبرنگارما از تغییر برنامه شورای 3 نفره اصولگرایان و تجدید نظر در ارائه لیست به رئیس جمهور خبر دادند.

در همین رابطه امروز سایت خبری مشرق نیز نوشت:برخلاف اعلام برخی رسانه ها ترکیب شورای سیاستگذاری اصولگرایان برای انتخابات مجلس ۷ نفر می باشد. ترکیب این کمیته متشکل از آقایان ولایتی، حداد عادل، عسگر اولادی، دو نماینده از جامعه مدرسین( جمشیدی واحتمالا سید احمد خاتمی) و دو نماینده از جامعه روحانیت( تقوی و ابوترابی) نهایی شده است. 

پس از آشکار شدن نفوذ جریان انحرافی در بخش هایی از دولت و برکناری مصلحی و اتفاقات پس از آن، نماینده ای از سوی احمدی نژاد نتوانست در این شورا حضور پیدا کند.

برخلاف اعلام برخی رسانه ها ترکیب شورای سیاستگذاری اصولگرایان برای انتخابات مجلس ۷ نفر می باشد. ترکیب این کمیته متشکل از آقایان ولایتی، حداد عادل، عسگر اولادی، دو نماینده از جامعه مدرسین( جمشیدی واحتمالا سید احمد خاتمی) و دو نماینده از جامعه روحانیت( تقوی و ابوترابی) نهایی شده است. 

پس از آشکار شدن نفوذ جریان انحرافی در بخش هایی از دولت و برکناری مصلحی و اتفاقات پس از آن، نماینده ای از سوی احمدی نژاد نتوانست در این شورا حضور پیدا کند.


نظرات :

اصولگرایان فاتحه خود را خواندند!
ایا مردم جریان اصیل و مردمی احمدی نژاد رو رها و به یک مشت سیاست مدار سیاست زده رای خواهند داد؟
-----------
اینا که همش حرفه.مهم اینه که مردم رای بدن که مردم به برخی چهره های منفور اصولگرایی رای نخواهند داد
----------------
جریان خواص مردود كور خوانده ، ما از احمدی ن‍ژاد(منهای مشایی)باقاطعیت حمایت می كنیم .نوچه های جریان انحرافی از رای اوردن ناامید شده ودست به تخریب رییس جمهور مكتبی وولایی زده اند. درود براحمدی نژاد

---------
فرمولش خیلی ساده است
تا در راه ولایت فقیه باشی، باهاتیم، پات رو گذاشتی اون طرف، خداحافظ
-----------
درورد بر احمدی نژاد
---------
ادامه تهاجم خاندان سالاران به رئیس جمهور منتخب 24 و بلکه 40 میلیون به خاطر نادیده گرفتن منافع و حق و اب و گل داشتن آنها و خاندانشان!!
اما خداوند در کمین ستمکاران نشسته است.
-------------------
کار خوبی کردند تا دکتر تحت تاثیر انحرافیون عمل میکند به صلاح نیست .........
--------------
ما مردم در انتخابات توی دهان طراحان تخریب دولت خدمتگزار و همچنین هر حرکت انحرافی در کشور خواهیم زد ....
موضوع: سیاسی داخلی،

جستجو در وبلاگ
درباره من
لینک های مفید
فروشگاه مجله و کتاب الکترونیکی کیوسک 724
گالری والپیپر و عکس پس زمینه والپیپرهای ایرانی
قالب های حرفه ای وبلاگ
مجله تفریحی سرگرمی جزیره نشین
ابزارک های وبلاگ
قالب وبلاگ

  • کل بازدید:
  • بازدید امروز :
  • یازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل مطالب :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :