تبلیغات
برگزیده های وب - بنده نمی بخشم افراد حزب اللهی ای را كه به من تهمت زاویه داشتن با رهبری عزیز انقلاب را میزنند
نویسنده :عباس جندقیان
تاریخ: 11 اردیبهشت 90 ساعت 20 و 49 دقیقه و 46 ثانیه

حجت الاسلام آقاتهرانی در شرح دیدار خود با رییس جمهور گفت: احمدی نژاد در حالی كه گریه میكرد گفت بنده نمی بخشم افراد حزب اللهی ای را كه به من تهمت زاویه داشتن با رهبری عزیز انقلاب را میزنند.
به گزارش هفته نامه آنلاین «یکشنبه» (1shanbeh.com)، دكتر آقاتهرانی شرح ماجرای دیدارش با دكتر احمدی نژاد را اینطور بیان میكند: بنده تازه ازسفر از چین برگشته بودم كه مطلع شدم آقای احمدی نژاد درجلسات هیات دولت شركت نمیكندبعد ازشركت در جلسه مجلس تصمیم گرفتم بادكتر احمدی نژاد دیداری داشته باشم آقای لاریجانی به من گفت من با رفتن شما مخالفم وبنده عرض كردم بنده مانعی برای این دیدارنمیبینم درمقابل آقای لاریجانی اصرار كردند كه لااقل استخاره كنید كه بنده عرض كردم به نظر من اینجا جای استخاره نیست.
به نوشه استقامت، آقاتهرانی اضافه کرد: سپس به منزل دكتررفتم همسر ایشان آیفون راجواب دادند وگفتند دكتردرحال استراحتند بنده از ایشان خواستم به آقای احمدی نژاد بگویند بامن تماس بگیرند.
وقتی به خانه رسیدم دیدم برخی سایتها نوشته اند كه احمدی نژاد آقاتهرانی را به منزلش راه نداده است!
بعد از مدت زمانی دكتر با من تماس گرفت و ازمن خواست به منزل ایشان بروم
حجت الاسلام آقا تهرانی در ادامه گفت: وقتی به منزل ایشان رسیدم دم درب منزل ایشان پزشك احمدی نژاد را دیدم به من گفت بهتر است با دكتر ملاقات طولانی نكنی چون دكتر ضربان قلبش نامنظم است وفشارش بشدت پایین افتاده است
بنده عرض كردم دیدارمان كوتاه خواهد بود
سپس به داخل منزل رفتم وبا احمدی نژاد سر صحبت باز شد.
به گزارش استفامت، احمدی نژادگفت بنده نمیدانم شایعاتی كه درباره من و شرط وشروطی كه با رهبری گذاشتم از كجا سرچشمه میگیرد بنده در دیدار با رهبری در اتاق تنها بودیم وچگونگی پخش این شایعات برایم عجیب است ونمیدانم این حرفها را ازكجامیگویند
احمدی نژاد در ادامه گفت بنده خدمت رهبرانقلاب رسیدم وبه ایشان گفتم من بافشارهایی كه بردولت است به این نتیجه رسیدم كه رسیدن به آرمانهایی كه در این دولت تصمیم به اجرای آن را داشتیم غیرممكن است .
درادامه حجت الاسلام آقاتهرانی افزود، احمدی نژاد در حالی كه گریه میكرد گفت بنده نمی بخشم افراد حزب اللهی ای را كه به من تهمت زاویه داشتن با رهبری عزیز انقلاب را میزنند.
درادامه من به احمدی نژاد گفتم طرحی درمجلس است كه برخی نمایندگان به دنبال سوال از رئیس جمهورند كه احمدی نژاد با روی باز گفت من از این قضیه استقبال میكنم چرا كه در این صورت میتوانم درآنجا ناگفته های خودرابیان كنم.
دكتر آقاتهرانی در ادامه افزود بنده بعد از جلسه به مجلس رفتم نمایندگان بسیاری به سراغم آمدندوجویای خبر دیدار من با احمدی نژاد شدند
پس از اظهارات من درمورد آنچه دكترگفته بود عده ای ازنمایندگان باز ادعای زاویه داشتن احمدی نژاد با رهبری را مطرح كردند كه بنده به آنها گفتم آیا میتوانید دست روی قرآن بگذارید وادعای خود را تكرار كنید كه همه آنها یكه خوردند.

موضوع: سیاسی داخلی،

جستجو در وبلاگ
درباره من
لینک های مفید
فروشگاه مجله و کتاب الکترونیکی کیوسک 724
گالری والپیپر و عکس پس زمینه والپیپرهای ایرانی
قالب های حرفه ای وبلاگ
مجله تفریحی سرگرمی جزیره نشین
ابزارک های وبلاگ
قالب وبلاگ

  • کل بازدید:
  • بازدید امروز :
  • یازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل مطالب :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :