تبلیغات
برگزیده های وب - احمدی نژاد: خاکریز حضرت آقا را نشانه رفته اند
نویسنده :عباس جندقیان
تاریخ: 10 اردیبهشت 90 ساعت 14 و 53 دقیقه و 44 ثانیه

شنبه هفته گذشته وقتی شنیدیم دکتر احمدی نژاد در محل کار خود حاضر نشده است، به اتفاق چند نفر دیگر از دوستان به دیدار دکتر رفتیم. با توجه به شرایط جامعه و برای آنکه موجب التهاب نشویم، از آن روز تاکنون درباره آن جلسه نه چیزی نوشتم و نه در جمعی درباره محتویات این جلسه سخن گفتم؛ دستور آقا این بود که جامعه در آرامش باشد و در راستای منویات مولایم، حتی هرکس پرسید "آیا راست است که دکتر سرکار نرفته است؟"، به مزاح جواب دادم "تاکنون مگر دکتر "سرکاررفته است" که این، بار دومش باشد"؛ وقتی دوستان با کنجکاویی بیشتر، سوال می کردند "منظورمان پاستور و نهاد ریاست جمهوری است؛ رفته یا نه؟" جواب می دادم "همین چند روز پیش، به اتفاق برخی از دوستان در پاستور خدمت دکتر رسیدیم"؛ دروغ نمی گفتم چون منزل آقای رییس جمهور در مجموعه نهاد ریاست جمهوری در خیابان پاستور است؛ درست همان خانه ای که در زمان ریاست جمهوری حضرت آقا، منزل معظم له بود و ظاهرا بعد از ریاست جمهوری ایشان، به مجموعه آشپزخانه نهاد ریاست جمهوری اضافه شده بود ولی وقتی دکتر احمدی نژاد رییس جمهور شد و دستور آمد که باید در مجموعه ای باشند که از لحاظ امنیتی تامین باشد، دکتر تصمیم گرفت خانواده اش در این خانه مستقر شوند؛ خانه ای که هنوز هم بوی حضرت آقا را می دهد.

 

 

خلاصه با توجه به منویات حضرت آقا، نمی خواستم درباره خانه نشینی "مالک" سخنی بنویسم اما جریان اقتدارگرا برای آنکه در ظاهر از دستور رهبر معظم انقلاب تبعیت کرده باشد ولی در باطن اهداف خود را پیگیری نماید، روزهای 5شنبه و جمعه با ارسال شعرهای خاص توهین آمیز(!) در قالب پیامک، سعی کرد به حزب اللهی ها نشان دهد، احمدی نژاد مقابل حضرت آقا ایستاده است؛ برای همین تصمیم گرفتم بخشی از صحبت های روز شنبه دکتر احمدی نژاد را منتشر کنم. با دوستان در این زمینه مشورت کردم و نتیجه نهایی این شد که بر اساس استخاره عمل کنیم. جواب استخاره، آیه 1 سوره فتح بود "انّا فتحنا لک فتحا مبینا"؛ پس در نوشتن این مطلب مُصرتر شدم.


اما در دیدار روز شنبه هفته گذشته ما با دکتر احمدی نژاد چه گذشت؟

وقتی به خانه دکتر می رسیم، به سمت طبقه بالا راهنمایی می شویم. در یکی از اتاق ها، چند صندلی ساده چیده اند؛ قسمت بالای اتاق هم عکسی از حضرت آقا قرارگرفته که روی آن آیه مبارکه "یا ایها الذین آمنوا اطیعوا الله و اطیعوا الرسول و اولیالامر منکم" نقش بسته است.

پس از چند دقیقه، دکتر می آید؛ چهره اش هیچ شباهتی به چهره یک فرد خانه نشین ندارد؛ چند دقیقه ای از شرایط کنونی می گوید؛ بارها تاکید می کند که "آمده ایم، خاکریز حضرت آقا باشیم"؛ اما جمله ای که هنوز هم بعد از گذشت یک هفته، با صدای دکتر در ذهنم تکرار می شود، این بود که احمدی نژاد گفت "هدف آنها این است که خاکریز را بزنند و بعد از ریختن خاکریز، به سراغ حضرت آقا بروند ولی بنده کوتاه نخواهم آمد، چون اینجا بحث "احمدی نژاد" نیست بلکه هدف نهایی آنها، خود آقا است".

آری! دکتر در جلسه شنبه، از لایه های دست چندم "آقای پشت صحنه و بازیگردان اصلی" سخن می گفت که کم کم، چهره واقعی این افراد برای مردم روشن تر خواهد شد؛ همان هایی که اکنون به نام "دفاع از علی" می خواهند "خاکریز و مالک علی" را بزنند ولی این بار ظاهرا "روز گفتن ناگفته های احمدی نژاد" فرارسیده است و دکتر تصمیم دارد در یک "برنامه زنده تلویزیونی" اسنادی درباره توطئه ها و مفاسد گذشته و همچنین برنامه های آینده این گروه که مدت ها است برای تامین منافع خود، آرامش را از مردم گرفته اند، ارائه دهد که انشاالله "رسانه ملی" هم همکاری خواهد کرد.

 

مطمئن باشید بحث بر سر "وزیر اطلاعات" نیست بلکه بر سر جریان "مخالف دیروز و حامی امروز(البته ظاهرا) مصلحی" است که موضوع اخیر را وسیله ای برای زدن "مالک اشتر علی" قرار داد و آینده ثابت خواهد کرد که همین افراد قدرت طلب، به مصلحی که رییس جمهور ولایی برای آینده وی نیز برنامه داشت، هیچ اعتقادی ندارند؛ ولی احمدی نژاد که با "رای اکثریت قاطع مردم" و "تنفیذ و حمایت های خاص و ویژه رهبر معظم انقلاب اسلامی" در جایگاه "رییس جمهوری اسلامی ایران" فعالیت می کند، این جایگاه را فقط برای "خدمت شبانه روزی به تمام اقشار مردم از تمام سلایق" و "خاکریز و بازوی رهبر بودن" می داند و هرگاه احساس کند که فضا به سمتی می رود که شرایط برای انجام این دو وظیفه بزرگ سلب شود، با مردم و رهبر معزز انقلاب در این زمینه با سند و مدرک سخن خواهد گفت؛ اگر غیر از این بود و به قول اقتدارگرایان، دکتر احمدی نژاد بخاطر موضوع مصلحی، خانه نشین شده است، پس چرا وقتی نامه رهبر معزز انقلاب اسلامی به حجت الاسلام مصلحی در روز 4شنبه منتشر شد، نه تنها سفر استانی را نیمه تمام رها نکرد، بلکه فردای آن نیز برای افتتاح پروژه مسکن مهر، از سنندج به ایلام رفت؟!! پس موضوع "قهر مالک از علی" نیست که اگر چنین بود، دکتر دوشنبه به دیدار حضرت آقا نمی رفت ویا حداقل به قول حاضران، شاداب از جلسه با حضرت آقا بیرون نمی آمد و امام خامنه ای نیز در درس روز سه شنبه خارج فقه خود، بشاش تر از همیشه نبودند.

 

باز هم تکرار می کنم که قصد انتشار این مطلب را نداشتم، ولی شرایط به سمتی پیش رفت که هم مردم مطمئن شدند که دکتر در خانه مستقر شده است و هم اقتدارگرایان با استفاده از پیامک، القای دوگانگی در حاکمیت کردند؛ پس این را نوشتم تا همگان بدانند "احمدی نژاد همچنان خود را خاکریز حضرت آقا می داند" و هرکاری انجام می دهد در این راستا است؛ به بیان بهتر، "برای مالک اشتر، "خاکریز و بازوی علی" بودن مهم است نه پست و مسئولیت حکومتی".

 والعاقبة للمتقین 

منبع : وبلاگ روزگاری نو  - سید مجتبی ناوندی

موضوع: سیاسی داخلی،

جستجو در وبلاگ
درباره من
لینک های مفید
فروشگاه مجله و کتاب الکترونیکی کیوسک 724
گالری والپیپر و عکس پس زمینه والپیپرهای ایرانی
قالب های حرفه ای وبلاگ
مجله تفریحی سرگرمی جزیره نشین
ابزارک های وبلاگ
قالب وبلاگ

  • کل بازدید:
  • بازدید امروز :
  • یازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل مطالب :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :