تبلیغات
برگزیده های وب - اخبارویژه روزنامه های19بهمن89
نویسنده :عباس جندقیان
تاریخ: 19 بهمن 89 ساعت 13 و 50 دقیقه و 14 ثانیه

كیهان

شبكه تلویزیونی یا یخچال برفكی؟! (خبر ویژه)

كركره شبكه تلویزیونی فتنه گران كه با هیاهوی فراوان راه اندازی شده بود، بدون سر و صدا پایین كشیده شده است.


چندماه پیش بود كه فتنه گران شبه اصلاح طلب توسط برخی عناصر فراری و اروپانشین خود (نظیر رجب. ع-حمزه.غ و...) و با كمك مالی برخی محافل اروپایی شبكه موسوم به رسا را راه اندازی كردند اما پس از هیاهوی چند روز اولیه، كركره این شبكه به اعتبار ورشكستگی و سرخوردگی فتنه گران پایین آمد. برخی محافل غربی حامی شبكه های مشابه پس از چند سال سركیسه شدن اكنون به این نتیجه رسیده اند كه اولا یك جریان مرده نمی تواند تلویزیون زنده داشته باشد، ثانیاً همه چیز فتنه سبز لو رفته و آن خاصیت خاكستری و فریبنده سابق را ندارد و پیام های آن پیام های سوخته و نخ نما شده است و ثالثاً این شبكه های جدید حتی نیمچه جذابیت های شبكه های مبتذل و رنگارنگ قبلی را هم ندارد.

واشنگتن تایمز: مصر از آمریكا دور و به ایران نزدیك می شود (خبر ویژه)

محافل رسانه ای آمریكا و انگلیس بالاتفاق معتقدند كاخ سفید از حوادث مصر غافلگیر شده و در تناقضی دو سر بن بست گرفتار آمده است.

روزنامه نیویورك تایمز در این باره نوشت: اظهارات ضد و نقیض مقامات آمریكایی درباره لزوم رفتن یا ماندن حسنی مبارك نشانه غافلگیر شدن واشنگتن است. یك مقام آمریكایی می گوید در 2 سال گذشته نشست های بی شماری در مورد خاورمیانه برپا شد؛ اما در هیچیك از آنها امكان سقوط مصر از ثبات به دامن آشوب پیش بینی نشده بود.

این روزنامه اضافه كرد: تظاهرات گسترده علیه حسنی مبارك، نه تنها پیوند میان واشنگتن با مهمترین هم پیمان عرب خود را متزلزل كرده بلكه پیوند عمیق و 60 ساله ایالات متحده با اسرائیل را نیز در مخاطره انداخته است. كاخ سفید از سویی مصر را تشویق می كند كه به سوی دموكراسی گام بردارد و از سوی دیگر مایل نیست شاهد آن باشد كه دولتی كه جانشین حسنی مبارك خواهد شد از دوستی با اسرائیل پرهیز كند. رسیدن به چنین موازنه ای، تناقض و چالش بزرگ دولت آمریكا در شرایط بحرانی كنونی است.

واشنگتن پست دیگر روزنامه آمریكایی با اشاره به تظاهرات مردمی در تونس نوشت: نفوذ آمریكا در كشورهای عربی كاهش آشكاری یافته است. اكنون در این كشورها پرچم آمریكا و عكس اوباما را آتش می زنند. كارشناسان مسائل سیاسی كاهش نفوذ آمریكا در كشورهای عربی را به عنوان خاورمیانه بدون آمریكا توصیف می كنند و درباره نقش آینده آمریكا در این منطقه با شك و تردید سخن می گویند. تظاهرات ضد حسنی مبارك بیشتر به علت نزدیكی او به آمریكاست و این یعنی اینكه كشورهای عربی از آمریكا فاصله گرفته اند.

واشنگتن تایمز نیز به تناقض منافع آمریكا در مصر دموكراسی و احتمال روی كار آمدن اسلامگرایان پرداخت و تأكید كرد: قدرت گرفتن اسلامگرایان در نهایت سبب بی ثباتی و دور ساختن مصر از آمریكا و در عوض نزدیك شدن آن به ایران خواهد بود، ایرانی كه آشكارا و با صدایی بلند، جانب اخوان المسلمین را می گیرد. یكی از اولویت های نخست اخوان المسلمین، باطل شمردن پیمان كمپ دیوید و پیمان 1979 صلح مصر و اسرائیل است. اولویت بعدی آن، خارج ساختن مصر از مشاركت در محاصره غزه و گشودن مجرایی برای ارسال سلاح به غزه برای حماس است. بدین ترتیب اسرائیل به عنوان قابل اعتمادترین متحد آمریكا در خاورمیانه، آشكارا در شمال، جنوب، شرق و غرب همسایگانی خصم خواهد داشت.

این روزنامه اضافه كرد: اگر مصر به دست متعصبان مذهبی بیفتد، این انقلاب مایه تشجیع گروه های اسلامگرا كه در پی بی ثبات كردن رژیم های غربگرا در منطقه هستند، خواهد شد.

روزنامه گاردین انگلیس در این میان نسبت به برقراری مردم سالاری در مصر هشدار داد و نوشت: واقع گرایان هشدار می دهند كه جنبش مردم مصر ممكن است به جمهوری اسلامی ایران منتهی شود نه دموكراسی غربی و این برای غرب بسیار بد است.

روزنامه فایننشال تایمز براساس همین تلقی كلی حاكم در غرب می نویسد: غربی ها بدلیل هراس از حاكمیت اسلامگرایان، مخالف دموكراسی در خاورمیانه هستند و اجازه بروز كمترین میزان دموكراسی در منطقه را نمی دهند. این مصیبت است كه مصر به آزمایشگاهی برای تكنیك های غربی برای اداره و كنترل مستقیم از دوران اشغال این كشور در سال 1882 از سوی انگلیس تبدیل شده است. اكنون تاریخ به شیوه ای دردآور به فراموشی سپرده شده و از آن درسی آموخته نشده است. ما چیز زیادی از تاریخ یك قرن مصر نیاموخته ایم. دولت اوباما هم اشتباهات پیشینیان خود را تكرار می كند و این نگاه كلیشه ای را دارد كه راه دموكراسی در خاورمیانه باید بسته شود.

پرز: تمام گزینه های پیش رو برای اسرائیل پرهزینه و خطرناك است (خبر ویژه)

مقامات رژیم صهیونیستی در كنفرانس امنیتی هرتسلیا اعلام كردند وضعیت استراتژیك دشواری پیش روی اسرائیل است و تحلیل رفتن نفوذ آمریكا در خاورمیانه شرایط را بغرنج تر هم خواهد كرد.

شیمون پرز رئیس رژیم صهیونیستی با اشاره به تحولات پرونده هسته ای ایران و حوادث لبنان و غزه، گفت: رویدادهای خطیری كه در مصر می گذرد ایجاب می كند خاورمیانه هرچه زودتر از نزاع فلسطینی- اسرائیلی رهایی یابد تا بتوان به موضوع های مهم تر و حساس تر پرداخت.

در حالی كه دور جدید مذاكرات سازش به خاطر از سرگیری شهرك سازی توسط صهیونیست ها به بن بست رسیده و ظاهرا متوقف شده، پرز از توافقات پنهانی با محمود عباس و تشكیلات خودگردان خبر داد و گفت: در چند مورد اساسی میان ما و تشكیلات خودگردان توافق و تفاهم به دست آمده است. از جمله این كه باید دو كشور اسرائیل و فلسطین در منطقه وجود داشته باشد. همچنین موافقت شده كه كشور آینده فلسطینی باید بدون جنگ افزار سنگین باشد تا امنیت اسرائیل به خطر نیافتد.[!] نكته مهم دیگر آن است كه اسرائیل و فلسطینیان به این توافق رسیده اند كه با امضای پیمان صلح، پایان نهایی نزاع مورد تایید قرار گیرد و وضعی به وجود نیاید كه پس از مدتی، فلسطینیان ادعاها و خواسته های تازه ای مطرح سازند. باید راه آشتی را در پیش بگیریم و دور میز مذاكرات بازگردیم.

معنای سخنان پرز در واقع توافق ابومازن برای دست شستن از تمام حقوق و مطالبات ملت ستمدیده فلسطین است اما وی توضیح نداده كه وقتی تشكیلات ابومازن مشروعیت مردمی ندارد، توافق وی با اشغالگران چه اعتبار و ارزشی می تواند داشته باشد، ضمن اینكه اسناد فاش شده از سوی شبكه الجزیره بر بی اعتباری محمود عباس افزوده است.

پرز در این سخنرانی همچنین گفت: رسیدن به سازش بهای سنگینی دارد و بسیار دشوار است اما بدانید گزینه های دیگر در مقایسه با گزینه صلح، بسیار خطرناك تر و پرهزینه تر است.

سخنران دیگر همایش هرتسلیا ژنرال امیر اشل رئیس ركن برنامه ریزی ارتش اسرائیل بود كه گفت: در سال پیش رو موقعیت راهبردی اسرائیل در منطقه دشوارتر خواهد شد و اسرائیل باید در سیاست خارجی و امور امنیتی خود به ابتكارات تازه ای دست بزند.

ژنرال اشل گفت: در سال پیش رو كنترل اسرائیل بر رویدادها و جهت بخشی به آنها و پیامدهایشان بسیار دشوارتر خواهد بود. معلوم نیست كه آیا اسرائیل خواهد توانست در رسیدن به صلح با فلسطینیان پیشرفت كند، گرچه اكنون ما شریك صلحی مانند تشكیلات خودگردان فلسطینی داریم. اگر اسرائیل در تلاشهای خود موفق نشود، با اوضاع راهبردی دشوارتری روبرو خواهد گردید.

وی گفت: فرصت هایی وجود دارد كه اسرائیل باید بی آنكه منافع راهبردی خویش را به خطر اندازد، آنها را به آزمون بگذارد. ولی این احتمال را هرگز از نظر دور نداریم كه ممكن است در آینده ناچار شویم در مقابل امتیازات كمتر، بهای بیشتری بپردازیم.

رافی باراك مدیركل وزارت خارجه اسرائیل نیز در سخنرانی خود همین نگرانی ها را بازگو كرد. باراك نسبت به احتمال تضعیف موقعیت ایالات متحده و كشورهای میانه رو عرب در منطقه هشدار داد و گفت: «در مقایسه با گذشته، توان ایالات متحده در برقراری ثبات در خاورمیانه محدودتر شده است.»

وی به رویدادهای مصر پرداخت و هشدار داد: نباید كار را تمام شده دانست و تصور كرد كه مصر به جرگه دشمنان اسرائیل پیوسته است ولی تردیدی نیست كه مصر در آینده نزدیك به رفع مشكلات داخلی خویش خواهد پرداخت و فرصت كمتری برای تاثیرگذاری بر رویدادهای منطقه خواهد داشت.

رافی باراك تایید كرد: در مورد ارزیابی اوضاع در مصر، تفاوت هایی بین دیدگاههای اسرائیل و ایالات متحده وجود دارد كه بهتر است آنها را بدون سروصدا و در گفت وگوهای غیرعلنی مطرح ساخت و به رایزنی گذاشت.

ارگان وزارت خارجه رژیم صهیونیستی ضمن انتشار مواضع مقامات این رژیم در كنفرانس هرتسلیا (نسبت به تحولات مصر) نوشت: در حالی كه تا دیروز پرزیدنت باراك اوباما خواهان كناره گیری فوری پرزیدنت مبارك بود، اكنون خود مقامات آمریكایی و اتحادیه اروپا و دبیركل سازمان ملل با تغییر 180درجه ای مواضع خود، توصیه می كنند كه رئیس جمهوری مصر شتاب نكند، زیرا آن كشور دچار هرج و مرج خواهد شد و این همان استدلالی است كه پرزیدنت مبارك پیش تر اقامه كرده و گفته بود به همین علت قصد دارد تا آخرین روز دوران ریاست جمهوری در سمت خود بماند.

این رسانه افزود: بی تردید آنچه در مصر رخ می دهد و بازتاب آن بر دیگر كشورهای عرب منطقه و همچنین مسائل اتمی ایران و فتنه گری های حزب الله در لبنان و حماس در نوار غزه خطرات بسیاری در بطن خود می پروراند كه باید نسبت به آنها هشیار بود و به چاره جویی پرداخت. نخست وزیر اسرائیل دستور داده جدار الكترونی و امنیتی در مرز با مصر هرچه زودتر برپا شود.

تصمیم قدرت های غربی در مونیخ برای كارشكنی مقابل انتفاضه مصر (خبر ویژه)

سیاستمداران غربی شركت كننده در كنفرانس امنیتی مونیخ با انتخابات در مصر مخالفت كردند.

دویچه وله از چهل وهفتمین كنفرانس امنیتی مونیخ گزارش داد: اتحادیه اروپا و آمریكا ضمن پشتیبانی از اصلاحات در مصر پیرامون انتخابات فوری در این كشور هشدار دادند. هیلاری كلینتون در مونیخ اعلام كرد كه در پی گفت وگو با همكاران اروپایی خود و پس از دیدار با صدراعظم آلمان، آمریكا و اروپا به نتیجه یكسانی رسیده اند. به گفته كلینتون، واشنگتن بر كناره گیری سریع حسنی مبارك پافشاری نخواهد كرد. رهبران آلمان و بریتانیا نیز در كنفرانس امنیتی مونیخ بر سر تحولات مصر به توافق رسیده اند و موضع هماهنگی را به پیش خواهند برد. به گفته خانم مركل، «انتخابات كاملا سریع به عنوان آغازی برای روند دمكراتیزاسیون در مصر خطا خواهد بود.»

صدراعظم آلمان تاكید كرده است كه شكل گیری ساختارهای جدید نیازمند زمان لازم هستند و اگر در گام نخست انتخابات برگزار شود، ساختارهای جدید شانسی برای دوام نخواهند داشت. دیپلمات های آمریكایی هم بر این باورند كه گزینش و آمادگی افراد كارآمد در پست های كلیدی نیازمند زمان است. دیوید كامرون، نخست وزیر بریتانیا، گفت: «فكر نمی كنم كه با چرخاندن یك كلید و یا برپایی یك انتخابات بتوانیم مشكلات جهان را حل كنیم.»

هیلاری كلینتون در مونیخ گفت: فضای خاورمیانه طوفانی و خطر آشوب بسیار است. منطقه با طوفان تمام عیار محاصره شده و خطر قهقرا قوی است. تغییر سیستم در خاورمیانه در گذشته به ناكامی انجامیده و موجب بهتر شدن وضعیت نشده است. انقلاب هایی به نام حكومت روحانیون موجب سقوط دیكتاتورها شد اما این روند سیاسی به گروگان گرفته شده است.

وی همچنین گفته است: امنیت اسرائیل و محدود كردن برنامه های بلندپروازانه ایران اولویت های آمریكا و شركای آن در خاورمیانه است.

نمی گذاریم گربه صفتی را از اپوزیسیون بگیرید!(خبر ویژه)

انتقاد یك سایت وابسته به حزب مشاركت درباره اطاعت ناپذیری گروه های اپوزیسیون و تشبیه آنها به گله گربه ها واكنش توأم با مخالفت جریان های اپوزیسیون را برانگیخت.

پیش از این سایت مشاركتی-مجاهدینی «امروز» در مطلبی ضمن استناد به اظهارات چند سال پیش حجاریان نوشته بود: «حجاریان می گفت فرماندهی ده هزار گوسفند راحت تر از فرماندهی ده گربه است. فرماندهی اصلاح طلبان به فرماندهی جمع گربه ها می ماند كه هر یك به سویی می روند یكی از دیوار بالا می رود، یكی بالای درخت می رود، یكی می خوابد، یكی بازیگوشی می كند و خلاصه آن كه هیچ كس تن به خواسته فرمانده نمی دهد. این تمثیل وصف حال حركت جنبش سبز و سلف صالح آن حركت اصلاح طلبی است. نمونه جالب آسیب شناسانه این وصف حال، سخنان آقای خاتمی و واكنش هایی است كه از سوی پاره ای از سبزها در فضای مجازی نسبت به آن صورت گرفت».

در واكنش به این موضع گیری، پایگاه اینترنتی «اخبار روز» وابسته به گروهك های اتحاد جمهوری خواهان و فدائیان خلق ضمن اعتراض به این توقع، نوشت: هرچند آقایان فضا و برخورد اصلاح طلبان و دوستان خود را خوب تشخیص داده و رفتار آنها را بیشتر به رفتار گربه ها تشبیه كرده اند اما در لابلای این جملات، گلایه این است كه چرا مخالفان را نمی توان مانند گوسفند مدیریت كرد.

نویسنده این تحلیل آنگاه با اصرار بر گربه بودن اپوزیسیون! می نویسد: گربه ها برخلاف گوسفندها حیواناتی مستقل هستند. به تنهایی برای خود تصمیم میگیرند و به تنهایی هم میتوانند زندگی كنند. گربه ها حتی اگر اهلی باشند و در خانه ای زندگی كنند، خود را بیشتر صاحب خانه میدانند. رفتار آنها دنباله روانه نیست. برای خود خیلی احترام قائل هستند، در جاهای بلندی در خانه مینشینند و برای خود منطقه و محدوده میگذارند. حتی اجازه نمیدهند كه گربه های دیگر وارد مرز آنها شوند. گربه ها برای خود تصمیم می گیرند و برای خود اجرا میكنند. این دقیقا نمونه انسانهایی است كه در جوامع دموكراتیك زندگی می كنند[!]یادآور می شود پیش از حجاریان، كسانی چون علوی تبار هم خاطر نشان كرده بودند كار هدایت و مدیریت مخالفان، شبیه گله بانی گربه ها و گرگ هاست.

جمهوری اسلامی

***در آستانه بیست و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و همزمان با دهه فجر، یك جریان مشكوك تلاش می‌كند از طریق مصاحبه با بعضی روحانیون از زبان آنها سابقه علما و مراجع بزرگ را زیر سئوال ببرد و از این طریق علیه روحانیت سم پاشی نماید. یكی از روحانیون، كه متأسفانه در ماه‌های اخیر به دلیل اظهارات افراطی علیه بزرگان انقلاب و یاران امام انگشت نما شده، در مصاحبه با یك مجله، مطالب خلافی علیه مرحوم آیت‌الله العظمی بروجردی گفته كه حاوی اهانت به ایشان است. این شخص اخیراً توسط حزب متبوع خود به خاطر دروغ‌ها و تهمت‌هائی كه علیه بزرگان منتشر می‌كند مورد بازخواست قرار گرفته و تهدید به اخراج شده است.

*** فیلم ضد ایرانی "ایرانیوم" بالاخره پس از یك جنجال یك ماهه بر سر پخش یا عدم پخش آن روز یكشنبه در كتابخانه ملی كانادا در اوتاوا و در میان تدابیر شدید امنیتی به نمایش درآمد. به گزارش عصر ایران و به نقل از روزنامه "اوتاوا سیتی‌زن" كانادا در مراسم پخش این فیلم وزیر میراث فرهنگی كانادا و نیز رییس انجمن فیلم فكر آزاد به ایراد سخنرانی پرداختند. فیلم 60 دقیقه‌ای ایرانیوم ساخته "رافائل شور" به بررسی سیاست‌های ایران در جهان از جمله حمایت از گروه‌هایی چون حماس و حزب الله و ادعای تلاش برای دست یابی به سلاح هسته‌ای و القای خطرناك بودن ایران برای جهان می‌پردازد.

قدس

اخبار ویژه 

ناکامی منافقین در راه اندازی شبکه تلویزیونی

جوان آنلاین- تلاش گروهک تروریستی منافقین برای راه اندازی شبکه ای با نام محکومین ناکام ماند.گروهک تروریستی منافقین قصد داشت با راه اندازی این شبکه، محکومین حوادث پس از انتخابات را به تماس با این گروهک و حتی جذب آنها ترغیب کند که با هوشیاری سربازان گمنام امام زمان(عج) ناکام ماند.

روایت لاریجانی از لغزش برخی اصولگرایان

جهان- محمدجواد لاریجانی معاون بین الملل و حقوق بشر قوه قضائیه در آخرین تحلیل خود از حوادث پس از انتخابات گذشته آن را به کودتا تشبیه کرد و گفت: اگر رهبری ترسو داشتیم آن کودتا به نتیجه می رسید. وی در گفتگو با هفته نامه «شما» ارگان حزب مؤتلفه اسلامی گفت: یکی از جاهایی که ما اصولگراها لغزش کردیم و به نظر من باید نسبت به ولی امر احساس شرم کنیم این است که بعضی از دوستان ما بحث مربوط به حمایت از ولی امر را زیر سایه اختلافاتی که با آقای احمدی نژاد داشتند قرار دادند و برای حمایت از ولی امر و مصداق همین ولایت قیام نکردند، در حالی که تیرهای فراوانی به سمت ایشان در جریان بود.

ناکامی فتنه «العربیه» علیه مختارنامه در مصر و لبنان

تابناک - با پخش چهارمین بخش از نسخه عربی سریال مختارنامه از شبکه بین المللی «آی فیلم» و نبود هر گونه توهین به اهل سنت در این سریال، توطئه شبکه تلویزیونی العربیه برای تحریک علمای اسلام و ایجاد فتنه مذهبی میان برادران اهل سنت و شیعیان به ویژه در مصر، لبنان و عراق با شکست روبه رو شد.

بده بستان های اقتصادی در مجلس یک رویه شده است

فارس- الیاس نادران نماینده مردم تهران در مجلس در اردوی «جهاد اکبر 9 » اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل با اشاره به برآورده نشدن انتظارات از مجلس هشتم گفت: متأسفانه بده بستان های اقتصادی به یک رویه نهادینه شده در بخشی از مجلس تبدیل شده است، بدین شکل که برخی از نامزدها در انتخابات از کمکهای مالی عده ای بهره مند می شوند و در مقابل در مدت نمایندگی در سر بزنگاهها در جهت منافع این افراد تصمیماتی می گیرند.

گزارش جهت دارفرانس 24 از موفرفری ها در ایران

ابتکار- شبکه فرانس 24 گزارشی اینترنتی از پدیده مو فرفریها در ایران تهیه کرده و این حرکت را اقدامی اجتماعی با پیامدهای سیاسی خوانده است. شبکه تلویزیونی فرانس 24 از اینکه زنان حق نشان دادن موهایشان را به مردان ندارند، ابراز تأسف کرده است!

نجات دیپلمات آمریکایی در بیمارستان ایرانی

باشگاه خبرنگاران - تبعه آمریکایی به نام «استیوک» که به همراه دوستانش در خارج از پایتخت تاجیکستان به سر می برد، دچار ایست قلبی شده و از سوی آمریکاییها به سرعت به بیمارستان تخصصی ابن سینای ایران (تنها بیمارستان تخصصی قلب در تاجیکستان) انتقال داده شد. تیم پزشکی ایرانی با توجه به علایم حیاتی بسیار ضعیف فرد آمریکایی، به سرعت وارد عمل شد و بیمار را از مرگ حتمی نجات داد. نکته دیگر، این است که در هنگام حضور تبعه آمریکایی در بیمارستان، نیروهای امنیتی سفارت آمریکا برای حفاظت از آن دیپلمات به بیمارستان فرستاده اما در پی دستور قاطع رئیس بیمارستان همگی اخراج شدند.

اخبار مهندسی شده BBC برای موبایل ها

جوان آنلاین- بنگاه خبر پراکنی BBC که در جریان یاغی گری اصحاب فتنه در سال 88 به عنوان تریبون مخالفان جمهوری اسلامی فعالیت چشم گیری داشت، به تازگی برای اینکه بتواند فضای بیشتری را به القائات فکری و تسخیر افکار و اجرای پروژه های عملیات روانی اختصاص دهد و مخاطب را کامل در اختیار داشته باشد در امکانی تازه برای شنوندگان خود سیستم شنیدن اخبار فارسی در موبایل را راه اندازی کرده است.

فاکس نیوز سوژه پیدا نکرد، خالی بست

مشرق- شبکه ضد ایرانی فاکس نیوزآمریکا مدعی پیدا شدن کتابی ایرانی به نام «به یاد شهدای ما»، در صحرای آریزونای آمریکاست که در این کتاب، نام و تاریخ و شیوه عملیات استشهادی ایرانیان شرکت کننده در این عملیاتها درج شده است.فاکس نیوز ادعا کرده است که مقامات آمریکا به این شبکه گفته اند، کتابی ایرانی که عملیات استشهادی را تحسین و تجلیل می کند در صحرای آریزونا در شمال مرز آمریکا- مکزیک یافت شده است.

سخنان آیةا... خامنه ای نقشه راه انقلابیون مصر است

خبر آنلاین - احمد راسم النفیس از رهبران مخالفان رژیم حسنی مبارک گفت: سخنان آیةا... خامنه ای در خطبه های نماز جمعه به مانند نقشه راهی برای انقلابیون وقیام کنندگان مصری است. این نویسنده و اندیشمند مصری گفت: سخنان امام خامنه ای پشتیبانی عظیمی برای ما در مصر بود.

جستجو در وبلاگ
درباره من
لینک های مفید
فروشگاه مجله و کتاب الکترونیکی کیوسک 724
گالری والپیپر و عکس پس زمینه والپیپرهای ایرانی
قالب های حرفه ای وبلاگ
مجله تفریحی سرگرمی جزیره نشین
ابزارک های وبلاگ
قالب وبلاگ

  • کل بازدید:
  • بازدید امروز :
  • یازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل مطالب :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :