تبلیغات
برگزیده های وب - اخبارویژه روزنامه های16بهمن89
نویسنده :عباس جندقیان
تاریخ: 16 بهمن 89 ساعت 10 و 00 دقیقه و 40 ثانیه

جمهوری اسلامی

***جت الاسلام احمد واعظی به جای حجت الاسلام سید حسن ربانی رئیس دفتر تبلیغات حوزه علمیه قم خواهد شد. انتظار می‌رود حكم انتصاب آقای واعظی كه هم اكنون معاون آموزشی رئیس قوه قضائیه است و سابقه فعالیت در دفتر تبلیغات حوزه علمیه قم را نیز در پرونده خود دارد، در روزهای آینده صادر شود.


***یك روزنامه الجزایری، ثروت فرعون مصر و بخشی از منابع درآمد خانواده وی را فاش كرد. روزنامه الشروق نوشت: ثروت خانواده مبارك حدود 55 میلیارد دلار است و 50 درصد از درآمدهای همه شركت‌های مصر به جیب اعضای خانواده مبارك می‌رود.

قدس

اخبار ویژه 

مرحوم سید احمد آقا گفت با انتخاب آیة ا... خامنه ای قلب امام(ره) شاد شد

به گزارش فارس، آیة ا... حائری شیرازی در برنامه «دیروز، امروز،فردا» به تشریح وقایع مجلس خبرگان رهبری و برگزیده شدن مقام معظم رهبری بعنوان جانشین امام راحل(ره) پرداخت و به دیدار خود و آیةا... جنتی با مرحوم سید احمد آقا خمینی پس از جلسه مجلس خبرگان اشاره کرد و گفت: مرحوم سید احمد آقا انتخاب آیةا... خامنه ای را موجب شادی قلب امام راحل بیان کرد و فرمود امام راحل آیةا... خامنه ای را برازنده رهبری می دانستند.

تقدیر وزیر اسبق امنیت ملی آمریکا از نوچه های تروریست

باشگاه خبرنگاران - «تام ریج» وزیر سابق امنیت داخلی آمریکا در مصاحبه با تلویزیون «سی اس پن»، منافقین تروریست را افرادی دانست که سالیان طولانی برای آمریکا تلاش کرده اند. وی گفت: ما به شدت دنبال این هستیم که آنها را از لیست تروریستها بیرون بیاوریم. افراد این کمپ در زمان «کلینتون» یک سازمان تروریستی اعلام شدند و این یک اقدام اشتباه در آن زمان بود. وی ارتش آمریکا را محافظ این افراد در عراق دانست.

شیرین عبادی و حمایت از دیکتاتور مصر

باشگاه خبرنگاران- «شیرین عبادی» ضدانقلاب فراری در آخرین مصاحبه خود به دفاع از حسنی مبارک دیکتاتور مصر پرداخت و گفت: قیام مردم مصر اشتباه است چون ممکن است با کنار رفتن وی، یک دیکتاتور حکومتشان را بدست گیرد.

اگر شکایتی شود رسیدگی می کنیم

دادنا- اسفندیار اختیاری، عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس درباره آغاز تفکیک جنسیتی در دانشگاه علامه گفت: هیچ قانونی مبنی بر الزام تفکیک جنسیتی وجود ندارد، بنابراین، این اقدام مطابق با قانون نیست. حالا اگر این اقدام مستند به مصوبه ای در هیأت امنای این دانشگاه است یا خیر بنده اطلاعی از آن ندارم، هرچند که هیأت امنای دانشگاه ها نمی توانند مواردی این چنینی را به تصویب برسانند چرا که این موضوع باید به تصویب مجلس و تأیید شورای نگهبان برسد.وی افزود: اگر چیزی به اسم غیرقانونی بودن به دست ما برسد ما از رئیس دانشگاه و وزارت علوم می خواهیم توضیح دهند.

جدیدترین ادعای ضد ایرانی ویکی لیکس

خبرآنلاین -«دیلی تلگراف» به نقل از «ویکی لیکس» ادعا کرد افسر پیشین پلیس فدرال آمریکا در زندانهای ایران است.

وب سایت «تلگراف» بر اساس یکی از اسناد «ویکی لیکس» مدعی شد: «روبرت لوینسون» که از سال 2007 ناپدید شده، در یکی از زندانهای سپاه پاسداران به سر می برد. این روزنامه انگلیسی نوشت: اظهارات یک زندانی سیاسی - که به هویت آن نیز اشاره ای نشده - موفق به فرار از ایران شده، نشان می دهد «لوینسون» در یکی از زندانهای مخفی سپاه است. این ادعا در شرایطی مطرح شده است که شهروندان ایرانی زیادی با اتهامات واهی در زندانهای آمریکا در بازداشت به سر می برند.

لوینسون 62 ساله، کارمند بازنشسته «اف.بی.آی.» بنا بر ادعای رسانه های غربی در ظاهر در حال تحقیق در مورد قاچاق سیگار بوده که به گفته دولت آمریکا در ماه مارس سال 2007 اسفند 1385 در جزیره کیش ناپدید می شود. ایران تاکنون ادعاهای مطرح شده از سوی آمریکا را رد کرده است.

مصاحبه = توبیخ!

دادنا: رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران که از ابتدای حضور خود در این نهاد، ارتباط مدیرانش را با رسانه ها محدود کرده است، در بخشنامه ای ویژه دستور داده است، هرگونه مصاحبه بدون هماهنگی، توبیخ مدیر مصاحبه کننده را به دنبال خواهد داشت.

سارا شورد به ایران باز می گردد؟

ایسنا- وکیل سه تبعه آمریکایی متهم به جاسوسی در ایران گفت که نمی داند سارا شورد در جلسه محاکمه حاضر خواهد شد یا خیر.

كیهان

همین كارها را می كنید كه كیهان ما را دست می اندازد (خبر ویژه)

 

اكثر كسانی كه وعده های دروغ تجمع علیه جمهوری اسلامی در داخل كشور را منتشر می كنند، خارج نشین هستند.

این اعترافات را سایت ضدانقلابی بالاترین در حالی منتشر كرد كه اخیرا یكی از وعده های كذایی را در صفحه اول خود برای روز پنج شنبه «داغ» كرده بود. این داغی كه مدتی بعد به «انجماد» و «یخبندان» در بالاترین و شبكه های مجازی مشابه منجر شده، باعث اعتراض های گسترده ای در میان عناصر ضدانقلاب شده است. یكی از همین كاربران بالاترین پس از آشكار شدن دروغ تازه «شبكه عنكبوت» نوشت: خوب همان طوری كه از قبل هم معلوم بود پنج شنبه هیچ اتفاقی نیفتاد. كسانی كه برای این تجمع ها فراخوان می دهند، اكثراً خارج نشین هستند كه به صورت گروهی یا فردی با درست كردن پوستر و لینك دادن در شبكه مجازی فعال می شوند. چه بسا تیم سایبری وزارت اطلاعات با فرستادن دهها و یا هزاران ایمیل و یا درست كردن چندین و چند وبلاگ اطلاعات نادرست به فعالین سیاسی خارج از كشور بدهد تا آنها را در تحلیل هایشان دچار اشتباه كند.

پس توصیه می شود كه این دوستان سعی كنند كه راه های ارتباطی خود با درون ایران را بهبود ببخشند و سعی كنند كه واقع نگری را جایگزین هیجان گردانند. وگرنه به جز ضایع كردن خودشان و مسخره ساختن ما به دست كیهانیان كار دیگری از دستشان برنمی آید.

بالاترین در مطلب دیگری از وجود طیف «جو زدگان» در میان اپوزیسیون خبر داده و می نویسد: فراخوان مال جو زدگان بود. هر عقل سلیمی می تواند رد پای وزارت اطلاعات را در این گونه پدیده ها كه ماهیت «هخایی» دارند، ببیند. این بخشی از جنگ روانی علیه اپوزیسیون است. كاربر دیگری هم با به سخره گرفتن این قبیل تحركات مجازی نوشت: عاغاجون، پص كی می خوایم بریم طو خیابون؟ خیلی خلوطه، یك كم ذایه نیصت! آه خدای من، بالاخره یه نفر رو دیدم. ای بابا اینم كه...

بالاترین كه خود ركن این قبیل كلاهبرداری های مجازی است، برای رد گم كنی، عناصر فعال در زمینه دعوت به تجمع را مجددا «جو گیرشده ها» می نامد و می نویسد: بعضی از سبزهای جوگیر عزیز با فوتوشاپ و پوسترسازی و فراخوان تظاهرات... سر و كار دارن. خواهشن جوگیر نشین، تا تقی به توقی می خوره می رین فوتوشاپتون رو باز می كنین و یه پوستر می سازین میرین بالاترین لینك می كنین و براخودتون فراخوان می دین، فكر كردین همه چیز كشكی كشكیه؟ فكر كردین با چارتا پوستر اینجام میشه تجمع راه انداخت؟ نه عزیزم جوگیر نشین، اینجا خودتو آتیشم بزنی مردم به فلان حسابت نمی كنن، دیگه پوستر فوتوشاپی كه جای خود داره، این سایت به ظاهر مشاركتی و باطنا با مدیریت صهیونیستی، در مطلب دیگری كار را به فحاشی علیه مردم كشاند و نوشت: این مردم خیلی بی غیرتند كه با هیچی تحریك نمی شن.

بالاترین یادآور شده است «مشكل اصلی ما در ایران، اسلام است نه حكومت و روحانیت. باید ایران را از این اسلام ناب محمد ]صلی الله علیه وآله و سلم[ عاری كرد.

شگرد جدید سایت پیمانكار (خبر ویژه)

یكی از سایت های اینترنتی كه به علت قراردادهای آنچنانی با برخی از محافل سیاسی و فرهنگی به سایت پیمانكار شهرت دارد، اخیراً برای مخدوش كردن حركت اسلامی مردم مصر و تونس به شگرد جدیدی روی آورده است. این سایت كه گردانندگان آن تا مدتی قبل در سایت تابناك فعال بودند، در تازه ترین اقدام خود برای تخطئه نهضت های اسلامی خاورمیانه، از ستون مربوط به نظر بینندگان-كامنت- استفاده می كند و با تكرار این نظرات در قالب های به ظاهر متفاوت ولی با مفهوم مشترك- كه از ساختگی بودن این نظرات حكایت می كند- سعی دارد كه مخصوصاً اسلامی بودن نهضت های اسلامی خاورمیانه را زیرسوال ببرد.

به عنوان مثال در حالی كه آمریكا و اسرائیل و اروپا به شدت از شكل گیری انقلاب اسلامی مصر ابراز نگرانی می كنند و آشكارا از روی كار آمدن اسلامگرایان در حاكمیت این كشورها به عنوان «كابوس وحشتناك آمریكا و اسرائیل» یاد می كنند، سایت پیمانكار در نظریات ساختگی اصرار دارد كه حركت اسلامی مردم مصر را وابسته به آمریكا و اروپا معرفی كند و یا در بخش دیگری از همین به اصطلاح نظر بینندگان، سعی دارد خروش مردم مصر و تونس را حركتی مشابه اقدام فتنه گران در جریان فتنه 88 قلمداد كند!

اخیراً این سایت یكی از یادداشت های كیهان با عنوان «قیافه های دیدنی» كه به دو شكست سنگین مثلث آمریكا، انگلیس و اسرائیل در جریان فتنه 88 و نهضت های اسلامی خاورمیانه اشاره داشت را نقل كرده و در بخش مربوط به نظر مراجعه كنندگان ضمن فحاشی علیه كیهان- كه تابلوی این سایت برای جلب اعتماد سفارش دهندگان است!!- مردم مصر را به «گرفتن ساندیس»! «بازی خوردگی از آمریكا و اروپا»! و نمونه های دیگری از این دست متهم كرده است.

گفتنی است سایت یاد شده عمدتاً در پوشش حمله به كیهان از این شگرد استفاده می كند و بدیهی است كه كیهان به این حملات وقعی نمی گذارد و اگر انگیزه هشدار نسبت به شگرد یاد شده در میان نبود، به همین اندازه - یعنی بدون ذكر نام- هم به این سایت اشاره ای نمی رفت و در این خصوص شایان توجه است كه چند روز قبل، «محسن سازگارا» اصلاح طلب فراری كه به استخدام رادیو آمریكا درآمده است در مصاحبه ای با این رادیو گفته بود؛ در ایران كه بودیم به مخالفت كیهان با خود نیاز داشتیم و امروز هم افراد و محافلی هستند كه به این مخالفت نیازمندند، چون مخالفت كیهان با یك روزنامه، یا فرد و گروه باعث اعتماد و اطمینان آمریكا به آن فرد و گروه می شود.

این نكته هم گفتنی است كه سایت مورد اشاره هم پوشانی محسوسی با سایت جرس- حلقه ماسونی لندن- دارد و در مواردی نیز، مطالب و تحلیل های سایت رادیو فردا- وابسته به سیا- را بدون ذكر منبع روی خروجی خود قرار می دهد، یعنی همان كاری كه قبلا برخی از دست اندركاران روزنامه های زنجیره ای كه اكنون آشكارا به آمریكا گریخته اند، انجام می دادند.

دیروز پهلوی، امروز مبارك فردا هم ملك عبدالله سعودی و اردن (خبر ویژه)

اعتراض سیاستمداران و محافل صهیونیستی نسبت به انفعال آمریكا در قبال خیزش آتشفشانی ملت مصر شدت گرفت.

در حالی كه آمریكا در قبال تحولات مصر كاملا درمانده به نظر می رسد، محافل صهیونیستی واشنگتن را متهم می كنند كه مبارك را تنها گذاشته و با تكرار اشتباه 32 سال پیش نسبت به محمدرضا پهلوی، پیام بدی به سران عربستان و اردن می دهد.

همزمان با اظهارات نتانیاهو كه گفته بود نگران است مصر در مسیر ایران پیش برود و ماجرای انقلاب اسلامی تكرار شود، روزنامه هاآرتص فاش كرد: «دولت اسرائیل پیام هایی برای رهبران غرب فرستاده و به آنها هشدار داده كه دگرگون شدن وضع مصر، در وهله نخست، منافع غرب را شاید برای مدت های طولانی در مصر و سراسر منطقه حساس خاورمیانه، با ضربه ای هزار بار جدی تر از ضربات ناشی از انقلاب 32 سال پیش ایران روبرو كند.»

به نوشته هاآرتص، دولت اسرائیل انتقادهای علنی روزهای اخیر باراك اوباما و هیلاری كلینتون از دولت مصر عمیقا تلخكام شده و آن را «شتابزده» می داند.

یك مقام ارشد اسرائیلی كه نامش فاش نشده به هاآرتص گفته است «انتقاد از دوستان را می توان به گونه ای مطرح كرد كه آنها احساس تنهایی نكنند. سران اردن و عربستان سعودی می بینند كه چگونه آمریكا مبارك را رها می كند، و این امری است كه عواقب بسیار جدی خواهد داشت.»

هاآرتص با اشاره به اینكه كارتر ایران را از دست داد و ممكن است اوباما تركیه و مصر و لبنان را با هم از دست بدهد، نوشت: در شرایط كنونی كسی كه از همه بیشتر می ترسد، بنیامین نتانیاهو است كه تنها در دفتر دولتی اش نشسته است و تلاش می كند تا وضعیت موجود را حفظ كند، بویژه اینكه دولتمردان جهان هیچ رغبتی برای دیدار با او ندارند و وی هنوز منتظر دریافت یك دعوت نامه از پكن است. در چنین شرایطی تنها مبارك است كه با او دوستی می كند و همواره او را به حضور می پذیرد. اغلب سران جهان از اینكه نتانیاهو را دعوت یا از او استقبال كنند اكراه دارند جز مبارك.

انتقادها از آمریكا در محافل صهیونیستی به حدی بالا گرفته كه حتی روزنامه یدیعوت آحارونوت به سیم آخر زده و نوشت: اوباما در خدمت منافع ایران است. كارشناسان می گویند اوباما با رفتار فعلی خود می تواند اسرائیل را هم مانند مصر و مبارك رها كند. آنها می گویند اسرائیل می تواند بعد از مبارك كه هم پیمان دیرین واشنگتن است، از سوی آمریكا با بی مهری مواجه شود.

میترا فرهمند خبرنگار رادیو فردا هم از اسرائیل گزارش داد: مقامات اسرائیل، رسانه ها و افكار عمومی این كشور كه رخدادهای مصر را عمدتا یادآور انقلاب اسلامی ایران در 32 سال پیش در چنین روزهایی می دانند، با این احساس كه منطقه و جهان در آستانه یك دگرگونی بسیار عمیق قرار گرفته است، تلخكامی از اظهارات شتابزده سران آمریكا در قبال مصر را نیز دیگر پنهان نمی كنند. دولتمردان و تحلیلگران بسیاری در اسرائیل می گویند ابراز برائت سریع سران آمریكا در قبال متحد دیرینه آنها در مصر، نشان می دهد كه آمریكا ممكن است در سربزنگاههای تاریخی، همپیمانی خود با اسرائیل را نیز رها كند. شائول موفاز رئیس كمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی كنست (پارلمان اسرائیل) در سخنانی به «خالی كردن پشت حسنی مبارك از سوی آمریكا» اشاره كرد و آن را برای اسرائیل «كاملا عبرت انگیز» دانست.

ارگان وزارت خارجه اسرائیل هم از قول نخیك ناوت (معاون پیشین سازمان جاسوسی موساد) نوشت: دولت آمریكا درك درستی از جامعه كشورهای خاورمیانه ندارد كه نمونه آن 32 سال پیش در ایران دیده شد. غرب نباید اشتباه ایران را تكرار كند، فرهنگ اسلامی با فرهنگ غربی از زمین تا آسمان فرق دارد و ارزشهای غربی دموكراسی نمی تواند بر شرق انطباق یابد.

این ارگان صهیونیستی می نویسد: سخنرانی اخیر مبارك نتیجه مستقیم پیام اوباماست كه از طریق فرستاده ویژه (فرانك ویزنر- سفیر اسبق آمریكا در قاهره) ارسال شد و قاطعانه به مبارك گوشزد می كرد «دوران حكومت شما به سر آمده است.» اعزام فرانك ویزنر مانند فرستادن ژنرال هویزر به نزد شاه فقید پهلوی بود.

شما جیب ما را نزنید مخالفت با جمهوری اسلامی پیشكش! (خبر ویژه)

شبكه های تلویزیونی ضدانقلاب از زور بی مخاطبی به جان هم افتاده و گوشه هایی از زد و بندهای یكدیگر را فاش می كنند.

سایت ضدانقلابی «كدوم» با انتشار گزارشی نوشت: تعداد شبكه های تلویزیونی خارج از كشور یك ركورد جهانی محسوب می شود اما تمام آنها ضرر ده هستند. به عنوان مثال حمید شب خیز از پیشكسوتان تلویزیون های ایرانی در لس آنجلس كه به عشقی بودن معروف است، ابتدا شبكه های «تلویزیون ایران» را افزایش داد اما با سقوط اقتصادی دوبی و همچنین سریال های محبوب تلویزیون جمهوری اسلامی، مجبور شد یكی از این شبكه ها را تعطیل كند. مخاطبان از خستگی و بیماری مفرط این مجری سابقا جذاب خسته شده بودند. برخی از منتقدان شب خیز، وی را عامل جمهوری اسلامی می دانند. یكی دیگر از شبكه های مخالف جمهوری اسلامی، شبكه تی آی (سابقا تپش) به مدیریت امیر قاسمی است كه اگرچه برنامه ریزی خوبی داشت اما به علت بدهی های كلان و دعواهای حقوقی متعدد مجبور به توقف فعالیت (ورشكستگی) شد و با نام جدید «تی آی» به كار خود ادامه داد. 15 همكار این شبكه اكنون اخراج شده اند. قاسمی در سالهای اخیر درگیر دعواهای حقوقی با گوگوش شده است.

این سایت ضدانقلابی اضافه می كند: اخیرا بیگدلی مدیر شبكه «ایران زمین» در افشاگری خود گزارش كرد كه شبكه «تی آی» شروع به پخش برنامه های ترویج مسیحیت در ایران توسط «بنی هین» كرده است. «بنی هین» كه بیماران صعب العلاج را از طریق معجزه مسیحیت شفا می دهد! و پول جمع می كند، در آمریكا به كلاهبرداری متهم شده است و تلویزیون افشاگر «ایران زمین» با نشان دادن فیلم ویدئویی عقد قرارداد بین «بنی هین» و امیر قاسمی همكاری نزدیك «تی آی» و «بنی هین» را نشانه ادامه سیاستهای ناراست و متقلبانه «تی آی» و امیر قاسمی خواند.

گزارش پایگاه اینترنتی «كدوم» درباره شبكه كانال یك وابسته به شهرام همایون حاكی است: همایون دارای تمایلات سلطنت طلبانه است. او قبلا از حمایت 3600 طرفدار پرچم شیر و خورشید برخوردار بود اما تحركات وی و از جمله پرچم مذكور باعث درگیری در تظاهرات حامیان جنبش سبز در آمریكا شد. او دوستان زیادی ندارد. اكثر رسانه ها و هنرمندان لس آنجلس از همایون و شبكه وی دوری می كنند و برخی نیز مانند تلویزیون «ایران زمین» و «آی پی ان» علنا و گاه «تی آی» و «امید ایران» (در لفافه) و برخی از هنرمندان و شخصیتها (در صحبتهای خصوصی) وی را به كلاهبرداری و مشكلات زیاد در زندگی شخصی (سفرهای متعدد به لاس وگاس و...) متهم می كنند. این شبكه علی رغم این مشی اولیه خود اكنون در فروش اجناس و حتی برگزاری و تبلیغ كنسرت های سالانه لاس وگاس (سال گذشته با همراهی تلویزیون ملی شهرام هاشمی نژاد) فعالیت می كند كه این امر اخیرا مورد تمسخر ویدئوی طنزآمیز مهران مدیری قرار گرفت. همایون در واكنش به این ویدئو برای مدتی از اجرای برنامه كناره گیری كرد ولی پس از بازگشت با اعتراف به اینكه اكنون فقط كمتر از 500 نفر از 3600 حامی وی به او كمك مالی می كنند و شبكه اكنون 200 هزار دلار بدهی دارد، به نوعی به كاهش محبوبیت و مشكلات مالی شبكه اذعان كرد. منتقدین وی نظیر شبكه «ایران زمین» و «آی پی ان» معتقدند آقای همایون هرچند ماه یك بار با بهانه ای جدید طرفداران نظام سلطنتی را «می دوشد» و این بازی جدید اوست.

شبكه ماهواره ای دیگری كه مورد بررسی پایگاه ضدانقلابی «كدوم» قرار گرفته، شبكه «امید ایران» است. این شبكه به مدیریت نادر رفیعی از پیشكسوتان تلویزیونی ایران در لس آنجلس و فرزند كارگردان معروف سینمای قدیم ایران فعالیت كرده، معمولا در مسایل سیاسی و یا مذهبی رویه اعتدال را حفظ می كند اگرچه اخیرا بواسطه مشكلات مادی تبلیغات ارتش و سازمان اطلاعات آمریكا ]سیا[ و برنامه های ترویج مسیحیت نیز در این شبكه پخش می شود.(!)

عملیات روانی برای حفظ اموات! (خبر ویژه)

شبكه های خبری وابسته به آمریكا و صهیونیسم جهانی كه این روزها در اثر مواجهه با شوك ناشی از نهضت عظیم اسلامی مردم مصر به شدت دستپاچه شده اند، عصر روز جمعه تلاش كردند با خبرسازی از قول رهبران اخوان المسلمین مصر ماهیت اسلامی این نهضت را مخدوش كنند.

بی بی سی و یورونیوز دیشب در خبری فوری از قول جریان اخوان المسلمین مصر گزارش دادند كه این جریان گفته است مردم مصر به دنبال انقلاب اسلامی نیست!

این خبر در حالی روی یك پایگاه اینترنتی به آدرس ikhvanwebcom منتشر شد كه در متن آن مطلقاً به اینكه كدام مقام اخوان المسلمین و كجا چنین حرفی زده اشاره نشده است.

در خبر كوتاهی كه این سایت منتشر كرده صرفا آمده است كه اخوان المسلمین چنین موضوعی را اعلام كرده بی آن كه به منبع آن اشاره ای بكند.

این در حالی است كه محمد البلتاجی یكی از رهبران سرشناس اخوان المسلمین روزجمعه در مصاحبه ای با الجزیره گفته است كه اخوان المسلمین می خواهد كشور مصر را از حركت به سوی سكولاریسم نجات بدهد اما در فكر آن نیست كه لزوما ریاست جمهوری مصر را در اختیار بگیرد.

گفتنی است این خبرسازی ها نشان دهنده عمق نگرانی آمریكا و صهیونیست ها از تاثیر تعیین كننده حمایت قاطع ایران اسلامی از انتفاضه مصر و در حكم آخرین ترفندهای عملیات روانی آنها برای حفظ مبارك است.

جستجو در وبلاگ
درباره من
لینک های مفید
فروشگاه مجله و کتاب الکترونیکی کیوسک 724
گالری والپیپر و عکس پس زمینه والپیپرهای ایرانی
قالب های حرفه ای وبلاگ
مجله تفریحی سرگرمی جزیره نشین
ابزارک های وبلاگ
قالب وبلاگ

  • کل بازدید:
  • بازدید امروز :
  • یازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل مطالب :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :