تبلیغات
برگزیده های وب - اخبارویژه روزنامه های4بهمن89
نویسنده :عباس جندقیان
تاریخ: 4 بهمن 89 ساعت 12 و 37 دقیقه و 26 ثانیه

جمهوری اسلامی

***شیوخ دولتی امارات برای نجات اقتصاد دوبی به صنعت گردشگری چشم دوخته‌اند. ساندی تایمز نوشت: دوبی در نظر دارد خدمات ویژه‌ای را به همراه برخی امكانات سفر به مسافران سری لانكایی كه از فستیوال‌های خرید دوبی استفاده می‌كنند، اختصاص دهد. صاحبنظران اقتصادی می‌گویند با اینكه شیوخ دولتمرد تسهیلات زیادی را برای مسافران در نظر گرفته‌اند و حتی بهترین هتل‌ها را نیز با تخفیف و خدمات رایگان برای این طرح تجهیز كرده اند، اما در برابر درآمدی كه از جلب بازرگانان معتبر و پولشوئی‌های كلان داشتند و اكنون آنرا از دست داده اند، با توسل به این قبیل اقدامات، طرفی نخواهند بست.


*** صهیونیست‌ها حتی به تعهدات خود در برابر دست نشاندگان رژیم صهیونیستی در دولت جعلی فلسطین هم پای بند نیستند. وزیر خارجه رژیم صهیونیستی در طرح موقت صلح پیشنهادی خود كه آن را به نتانیاهو ارائه كرده، بازگشت آوارگان فلسطینی را خطرناك دانسته است! صائب عریقات، رئیس گروه مذاكره كننده فلسطینی این طرح را از اساس غیرقابل قبول دانست و در گفتگو با رادیو رژیم صهیونیستی گفت: این طرح، اختراع جدید لیبرمن است. طرح صلح موقت لیبرمن نه تنها 45 تا 50 درصد سرزمین‌های كرانه باختری را شامل می‌شود، بلكه شبكه جاده‌ای میان شهرهای فلسطینی و مناطق تحت اشغال رژیم صهیونیستی را نیز قطع می‌كند.

كیهان

قرار بود مردم را گول بزنیم نه اینكه خودمان هم باور كنیم (خبر ویژه)

از روحانیت سنتی آبی برای اپوزیسیون سبز گرم نمی شود و چنین فكری یك توهم است.

این مطلب را پایگاه ضدانقلابی روز آنلاین مورد تاكید قرار داده است. محمدرضا یزدان پناه همكار فراری نشریات زنجیره ای با اشاره به سخنان آیت الله واعظ طبسی علیه سران فتنه می نویسد: تولیت آستان قدس با حمله به سران جنبش سبز، آنها را سران فتنه و جریان باطل خواند كه «اسلام ستیزی، تلاش برای رجعت به فرهنگ جاهلی و مقابله با رهبری و امام جامعه را هدف قرار داده اند». واعظ طبسی هر چند در انتخابات از هیچ نامزدی به صورت علنی حمایت نكرده بود اما در سفر قبل از انتخابات موسوی به مشهد از وی استقبال كرد. با این حال او دهم دی ماه سال گذشته، هدایت كنندگان حادثه روز عاشورا در تهران را محارب نامید.

روز آنلاین با بیان اینكه «تلاش جنبش سبز برای جذب روحانیت سنتی ناموفق بوده تا جایی كه سبزها، محارب نامیده می شوند» از قول امین بزرگیان (دیگر روزنامه نگار زنجیره ای فراری) نوشت: روحانیت سنتی نمی تواند كمك قابل توجهی به جنبش دموكراسی خواهی ایران بكند. اساسا اینكه مخالفان بخواهند تخم مرغ های خود را در سبد روحانیت سنتی بچینند به خیال اینكه از آنها آبی گرم می شود یك توهم است.دلیل این مسئله هم این است جهانی كه روحانیت سنتی در آن می اندیشد و عمل می كند اساسا با جهانی كه یك فعال اپوزیسیون یا حقوق بشر در آن عمل می كند كاملا متفاوت است.

این روزنامه نگار زنجیره ای درباره همراهی برخی روحانیون با مفاهیم و حركت دموكراتیك گفت: «این ما هستیم كه كنش این افراد را به گونه ای تعبیر می كنیم كه با دموكراسی و اصول آن هماهنگ می شود. ضمن اینكه روحانیت سنتی به عنوان یك نهاد اساساً دغدغه مسائل دموكراتیك را ندارند.»

وی در پاسخ به این پرسش كه آیا جنبش اعتراضی ایران می تواند از مخالفت های روحانیت و مراجع سنتی با دولت برای دستیابی به اهداف خود استفاده كند؟ می گوید: «پاسخ به این پرسش منفی است». زیرا همین روحانیونی كه به دولت انتقاد می كنند در زمان دولت خاتمی با نیروهای دموكراتیك مخالفت می كردند. در سیاست معمول، یك سیاستمدار مانند «میرحسین موسوی می تواند برای فشارهای سیاسی روزمره و كسب منافع سیاسی زودگذر از انتقاد فردی مانند آیت الله صافی گلپایگانی به دولت استفاده كند اما این مسئله نباید باعث شود این «توهم» به وجود بیاید كه در افكار و آرای روحانیت سنتی درباره اپوزیسیون تغییر بنیادینی به وجود آمده است.»

كوتاه و گویا مثل نامه هفتادوچهارم خودم! (خبر ویژه)

همسر تاج زاده می گوید به زودی تمام ناگفته ها را با مردم در میان خواهد گذاشت.

محتشمی پور این حرف را ضمن نامه خود به دادستان تهران عنوان كرده است. این البته هفتاد و سومین نامه سرگشاده نامبرده به دادستان است كه طبق روال از سوی رسانه های ضد انقلاب منتشر شده است. وی در این نامه متذكر شده كه ركورد نگارش 73 نامه را در مدت 5 ماه به دست آورده است.

این عضو حزب مشاركت توضیح نداده كه اگر قرار است ناگفته ها را بعد از این بود بگوید پس تاكنون با نگارش هفتاد و سه نامه مشغول چه كاری بوده است؟ تمرین ؟ تكرار مكررات؟ مقدمه چینی؟ حاشیه پردازی یا...؟

«ناگفته ها را خواهیم گفت» ابزار جنگ روانی رسانه های زنجیره ای مدعی اصلاحات پس از سال 76 بود كه البته تا چند سال بعد از آن جذابیتی با خود داشت اما این ابزار پس از مدتی منسوخ شد چرا كه افراطیون ما فی الضمیر پنهان خویش را با رویكردهای منافقانه و ضد انقلابی بیرون ریختند و در هتك حرمت و قانون شكنی و پشت پا زدن به ارزش های اصیل اسلامی و ملی كوچكترین مسامحه ای نكردند تا ناگفته ای هم باقی نمانده باشد.

البته استثنائاً درباره عملكرد آقای تاج زاده- مثلاً در زمینه تقلب در انتخابات مجلس ششم و به زیر كشیدن كسانی چون آقای هاشمی رفسنجانی- و زد و بندهای وی با گروهك های ضد انقلاب حتماً ناگفته های بسیاری وجود دارد كه باید منتظر ماند و شنید.

درازگوش تروا در اتاق فكر لندن قاطی كرد (خبر ویژه)

ارگان حلقه لندن با انتشار مقاله ای تلاش كرد اهانت طنزنویس نامتعادل خود به ملت ایران را كمرنگ كند. ابراهیم نبوی در نوشته خود مدعی شده بود ملت ایران به خاطر خصلت روانی حسادت، علیه شاه و فرح پهلوی انقلاب كردند!

جرس برای كمرنگ كردن سیاه بازی تازه نبوی، در متنی شبه انتقادی نوشت: نبوی در طنزهای خود از مطالب غلو شده و تند و درشت استفاده می كند كه لازمه طنزنویسی است اما گاه به مطالب تحلیلی او هم سرایت می كند... هیچ شخصی مبرا از انتقاد نیست اما انتقاد هم آدابی دارد؛ هجو و توهین، خصومت و جبهه گیری طرف مقابل را تشدید می كند. در بخشی از مطلب آقای نبوی آمده بود «این موضوع یك خصلت روانی میان مردم ماست. حتی دشمنی مردم با محمدرضا پهلوی و فرح پهلوی نیز به این بازنمی گشت كه آنها مستبد و خودرای بودند، بسیاری از مردم آنها را ثروتمند و دارای زندگی افسانه ای می دانستند و به این موضوع حسادت می كردند.»! این سخنان توهین مستقیم به شعور یك ملت است. كدام ملت به خاطر حسادت خود را در معرض توپ و گلوله قرار می دهد؟

ارگان مهاجرانی سال گذشته طرح نبوغ آمیز «درازگوش تروا» را برای به هم ریختن تظاهرات عظیم 22بهمن و اجرای عملیات براندازی پیشنهاد كرده بود و اما پس از شكست آن مورد سرزنش دشمنان و دوستان انقلاب قرار گرفت. در آن ماجرا هم مهاجرانی و نبوی مشتركا به تبلیغات پروژه پرداخته بودند، هرچند كه مهاجرانی بعدا نبوی را مجبور كرد به تنهایی همه مسئولیت این افتضاح بزرگ را به عهده بگیرد.

گسترش رسوایی های حلقه لندن در حالی است كه مهاجرانی پیش از این حلقه متبوع خود را اتاق فكر جنبش سبز در خارج توصیف كرده بود و هم اكنون نیز بده بستان كامل میان دو سایت كلمه (موسوی) و جرس برقرار است.

پس از مذاكرات اسلامبول ایران همچنان دست برتر را دارد (خبر ویژه)

پافشاری بر لزوم تحریم ایران سندی است كه ثابت می كند غرب از متوقف كردن ایران جسور، ناتوان است.

روزنامه صهیونیستی جروزالم پست با انتشار این تحلیل متذكر شد «شانس غرب برای مقابله با نظامی كه به خاطر مقاومتش در برابر غرب، دارای محبوبیتی روزافزون در جهان اسلام می باشد، بسیار ناچیز و صفر است».

این روزنامه نوشت: تسلط حزب الله بر لبنان، استحكام قدرت حماس در غزه، طغیان شیعیان در عراق، روابط توسعه یافته ایران با تركیه و تقویت پیوندهای آن با سوریه، برخی از سیاست های موفق خارجی ایران در خاورمیانه بوده است. همچنین اظهارات انتقادی و بی امان محمود احمدی نژاد مبنی بر این كه غرب ضعیف و درحال عقب نشینی از منطقه است، توانسته است نظر مسلمانان در این منطقه از جهان را جلب كند.

به نوشته جروزالم پست «هرگونه فشار و سخت گیری به مردم ایران، حس همدردی جهان اسلام را برمی انگیزد ضمن اینكه تحریم ها غالباً در هیچ جا جواب نداده است».

روزنامه آمریكایی وال استریت ژورنال هم در تحلیل دیگری با اشاره به مذاكرات اسلامبول نوشت: ایران با یك موقعیت مستحكم تر شده در سطح منطقه در مذاكرات اسلامبول شركت كرد. هفته گذشته در لبنان- دوست و هم پیمان نزدیك ایران- حزب سیاسی حزب الله بر سر بحث های مرتبط با دادگاه ترور رفیق حریری، با موفقیت دولت طرفدار غرب را به سقوط كشاند. تلاشهای هم پیمانان واشنگتن در عربستان سعودی و فرانسه برای میانجی گری در این بحران شكست خورد. هم پیمانان دیپلماتیك ایران- تركیه، قطر و سوریه- به نحو فزاینده ای، فضای دیپلماتیك را پر می كنند. ایران همچنین هم پیمانی های دیپلماتیك خود در عراق و افغانستان را مستحكم كرده است. تیم دیپلماتیك تهران مایل بودند از مذاكرات تركیه بیشتر برای تلاش برای تمركز بیشتر بر مسائل منطقه ای استفاده كنند تا نسبت به عملكرد هسته ای خود ایران.

از سوی دیگر سایت بی بی سی انگلیس با اشاره به بی نتیجه ماندن مذاكرات اسلامبول پیش بینی كرد غرب دنبال افزایش فشار تحریمی به ایران باشد.

بی بی سی در عین حال نوشت: از سوی دیگر ایران نشان داده كه پس از شكست هر دور گفت وگو، فعالیت های هسته ای این كشور شتاب می گیرد و جنبه های تازه ای به آن افزوده می شود. این بار هم احتمالاً مقامات ایرانی می كوشند با سرعت دادن به فعالیت كارخانه ای كه اخیراً برای تولید میله و صفحه سوخت اتمی تأسیس شده است، تولید سوخت را هرچه زودتر به مرحله نهایی برسانند. وارد كردن برق تولید شده در نیروگاه اتمی بوشهر به شبكه سراسری برق هم می تواند یك فرصت تازه برای نمایش دستاوردهای اتمی ایران باشد.

بلر آن قدر دروغ گفته كه دیگر كسی حرف هایش را باور نكند (خبر ویژه)

تونی بلر وقتی در جلسه كمیته تحقیق جنگ عراق گفت «عمیقاً نسبت به از دست رفتن جان بیگناهان در عراق متاسف است» مورد استهزا قرار گرفت.

روزنامه انگلیسی «تلگراف» ضمن درج این گزارش نوشت: بلر كسی است كه بیش از هر سیاستمدار بازنشسته دیگر، با چنین ریشخندها و بدتر از آن با فریادهای تحقیرآمیز «بلر دروغگو»، «جنایتكار جنگی» و چیزهای نظیر آن آشناست. بنابراین جای تعجب نیست كه مردم از تلاش برای گوش دادن به آنچه بلر می گوید، رویگردان هستند و تمامی سخنان وی را تلاشی برای توجیه خود می پندارند. البته منصفانه است كه بگوئیم توجیه كردن، یكی از تخصص های اوست(!)

این روزنامه در عین حال خواستار توجه به اظهارات نخست وزیر سابق انگلیس درباره تهدید گسترش نفوذ ایران در خاورمیانه شد و نوشت: بلر می گوید «من به عنوان فرستاده صلح دائماً در منطقه خاورمیانه هستم و همه جا شاهد نفوذ و تاثیر ایران هستم. این نفوذ منفی و مخرب است. ایران از گروه های تروریستی حمایت می كند و در روند صلح خاورمیانه خلل ایجاد می كند. غرب باید سرش را از زیر خاك بیرون بیاورد و از این سیاست بیچارگی و عذرخواهی دست بردارد». آیا ما باید به این دلیل كه بلر در عراق مرتكب اشتباه شده، حرف های او را غیرقابل اعتماد فرض كنیم و به هشدارش اعتنا نكنیم؟

یادآور می شود پیش از این برخی مطبوعات اروپایی فاش كرده بودند كه آمریكا و انگلیس برای ترساندن افكارعمومی از خطر عراق، ماشین آتش نشانی را رنگ و بزك كرده بودند تا به عنوان ماشین های حمل كننده تسلیحات اتمی نمایش دهند!

منطق سستی كه فقط كد محافل اطلاعاتی و سیاسی غرب می شود (خبر ویژه)

معاون وزیر خارجه دولت اصلاحات گفت: مذاكرات اتمی در شرایط فعلی هدف چندان مشخصی ندارد.

محمد صدر در گفت وگو با ایران دیپلماسی اضافه كرد: در گذشته، هدف ما در مذاكرات این بود كه نگذاریم ایران تحت تحریم بین المللی قرار گیرد و قطعنامه های بین المللی در مورد ایران صادر نشود؛ كه متأسفانه این اتفاق افتاد.

وی اضافه كرد: ما می گوییم می خواهیم از تكنولوژی صلح آمیز هسته ای بهره مند باشیم. غربی ها حداقل در ظاهر بیان می كنند كه با این خواسته مخالف نیستند. از سوی دیگر ما اعلام می كنیم ما به هیچ وجه به دنبال ساخت سلاح هسته ای نیستیم. غرب می گوید گزارش ها این موضوع را تأیید نمی كند. وقتی ما بیان می كنیم كه به دنبال تسلیحات هسته ای نیستیم چرا نمی توانیم آن را ثابت كنیم؟ اینكه ما نتوانسته ایم آن را ثابت كنیم به این معناست كه مذاكرات موفقیت آمیزی در چند سال گذشته نداشته ایم.

این چهره مشاركتی همچنین گفته است: عقل و درایت باید بر كل سیاست خارجی دولت حاكم شود. غربی ها می گویند این دولت با موضع گیری هایش یك دولت قابل پیش بینی نیست و دولتی هم كه قابل پیش بینی نیست بالقوه برای منطقه خطرناك است و باید با این خطر مقابله كرد.

این سخنان در حالی است كه غرب در دولت قابل پیش بینی، منفعل و تسلیم پذیر اصلاحات، اجازه نداد 25 سانتریفیوژ برای كارهای صرفاً آزمایشگاهی دایر باشد و سرانجام دولت وقت تمام فعالیت های مربوط به غنی سازی و مراحل پیش از آن را تعطیل كرد. اما حتی این تضمین های معطوف به تعطیلی برنامه هسته ای ایران هم باعث نشد تا تهدید از سر كشور برداشته شود به نحوی كه همان زمان دولت بوش و متحدان انگلیسی و اسرائیلی آن اعلام كردند این رویكرد نشانه ضعف ایران است، به همین دلیل نیز دولت بوش علناً و با وقاحت، ایران را تهدید به حمله نظامی كرد و در فهرست كشورهای «محور شرارت» قرار داد! اكنون این سران دولت اصلاحات و متولیان دیپلماسی آن هستند كه باید توضیح دهند هدف مشخص آنها در طول مذاكرات چه بود؟ چرا با وجود همه نرمش ها و عقل و درایت(!؟) و «پیش بینی پذیری» نتوانستند به غرب ثابت كنند برنامه هسته ای ایران تسلیحاتی نیست؟ و كجای چنان مذاكراتی «موفقیت آمیز» بود كه حالا باید غصه آن دوران را خورد؟!

یادآور می شود محافل اطلاعاتی و سیاسی غربی این قبیل اظهارات معطوف به تخطئه راهبرد مقاومت جمهوری اسلامی را تنها دلیل موفقیت پروژه فشار و تحریم می دانند و بارها به اظهارات كسانی چون خاتمی و موسوی و برخی عناصر مشاركتی در این چارچوب - به نشانه موفقیت! فشار و تحریم و تهدید- استناد كرده اند.

وقتی سیما به تبلیغاتچی زرد رو داد (خبر ویژه)

مشاور هنری-تبلیغاتی «مهدی كروبی» در انتخابات، استراتژی فرهنگی جمهوری اسلامی را با سیاست های رژیم ستم شاهی مقایسه كرد و با توهین به نمایندگان مجلس و دولت، تفكر فرهنگی نظام را «صله ای» خواند!

«علی معلم» كه در كنار كسانی چون «عمادالدین باقی» و «عباس عبدی» در تیم انتخاباتی كروبی فعالیت می كرد، در برنامه «هفت» شبكه سوم سیما ادعا كرد: همانگونه كه «مهرداد پهلبد» (وزیر فرهنگ و هنر شاه مخلوع) از اثری خوشش می آمد و دستور حمایت از آن را می داد، همچنان این «تفكر صله ای» در جمهوری اسلامی نیز وجود دارد!

وی كه با همان ادبیات لمپن كروبی در این برنامه تلویزیونی سخن می گفت، از دهه 1370 انتشار ماهنامه مبتذل و زرد «دنیای تصویر» را برعهده دارد و در طول 15 سال گذشته، نه تنها این ماهنامه را به نشریه ای برای تبلیغ سینمای هالیوود بدل كرد، بلكه به معرفی فیلم های حاوی گرایش های جنسی بیمار پرداخت و از فاسدترین جریان های سینمایی كشور حمایت كرد. افشاگری های مطبوعات سبب شد سرانجام این ماهنامه در اسفند 1386 توسط «هیات نظارت بر مطبوعات» لغو امتیاز شود، اما در روندی غیرمتعارف مجدداً پس از یكسال منتشر شد و همچنان با مشاركت نویسندگان روزنامه های زنجیره ای به فعالیت می پردازد.

جای تعجب است كه چگونه مسئولان انقلابی سازمان «صداو سیما» كه دغدغه های جدی برای مبارزه با «جنگ نرم» دشمن را دارند، اجازه حضور این عنصر بدسابقه را در برنامه زنده تلویزیونی داده اند تا از این فرصت برای انتشار توهین به نظام استفاده كند؟!

یادآور می شود « فریدون جیرانی» كه «كیهان» پیش از این به چاپ سوابق وی برای تبلیغ آثار سینمایی مبتذل پرداخته، مجری و گرداننده برنامه زنده «هفت» است! وی از ابتدای دهه 1370 اداره یك هفته نامه سینمایی مبتذل را برعهده داشت. این هفته نامه به سبب انتشار مصاحبه ای با یك آوازه خوان فاسد عصر پهلوی، اعتراض شدید نمایندگان ارزشی مجلس را برانگیخت و بارها به سبب تبلیغ فیلم های فاسد آمریكایی و فیلم فارسی های زمان طاغوت تذكرات جدی گرفت.

قدس

تاکید روزنامه نگار فراری بر استحکام نظام ایران

باشگاه خبر نگاران - یک روزنامه نگار فراری در کانال 5 تلویزیون فرانسه بر استحکام بسیار بالای نظام جمهوری اسلامی صحه گذاشت. همدم مصطفوی با اشاره به اقتدار ایران گفت: ایران مقتدرانه و با حمایت همه جانبه ملت ایران کارها را به جلو می برد.

مصطفوی در ادامه گفت:حکومت ایران همچنین توانست " ارتش سایبری " ایجاد و از نظام خود دفاع کند.

رفیق منافقین، دوست حریری شده است

جهان- آنتونیو کاسزی، رئیس دادگاه حریری مشاور حقوقی کمیته حذف منافقین از لیست تروریست های اتحادیه اروپا است که در سال 2008 خواهان حمایت گسترده آمریکا و اروپا از منافقین شد. رئیس دادگاه حریری از شرکت کنندگان در کنفرانس «در جستجوی عدالت کمیته اروپایی برای حذف سازمان منافقین از لیست تروریست ها» بود که در آن با استناد به موادی سازمان منافقین را دارای مصونیت قضایی دانستند و خواهان حمایت گسترده اتحادیه اروپا و آمریکا از منافقین شدند. جالب اینکه این فرد قرار است در دادگاه حریری که به دلیل نفوذ گسترده در آن به دادگاه آمریکایی - اسراییلی حریری مشهور شده رای صادر کند! رایی که از هم اکنون مفاد آن برای همگان معلوم است.

وعده روسیه به آمریکا درباره ایران

خبر آنلاین - روزنامه انگلیسی گاردین، براساس اسناد فاش شده ازسوی سایت ویکی لیکس مدعی شد: روسیه متعهد شده است که اجازه ندهد ایران سوخت اتمی مورد نیاز خود را تولید و برای نیروگاه اتمی بوشهر استفاده کند. تهران و مسکو توافق کرده اند، سوخت نیروگاه بوشهر برای دو سال از سوی روسیه تامین شود.

حق التحریر 150 هزار تومانی برای تخریب رییسان دو قوه

جوان آنلاین - جریان انحرافی اصولگرایان که علاقه عجیبی به ایجاد مجادلات موضوعی دارد ظرفیت رسانه ای خود را که در قالب سایت های جزیره ای فعال است مامور رصد تحولات دو قوه مقننه و قضائیه کرده و از آنان خواسته است که به جریان سازی برای تضعیف آنان بپردازد.دراین زمینه شنیده شده است، برخی از فعالان رسانه ای این جریان در تماسی با خبرنگاران رسانه های دیگر خواستار تحریر مطالبی در انتقاد از روسای قوه مقننه و قضائیه شده و پیشنهادهای حق الزحمه 50 تا 150 هزار تومانی را برای نگارش مطالب پیشنهاد داده است.

عقب نشینی کانادا از اقدام ضد ایرانی

فارس - در پی شکایت های ایرانیان و سفارت ایران در کانادا اکران فیلم ضد ایرانی ایرانیوم در این کشور لغو شد. ایمیل ها و تماس های تلفنی در اعتراض به اکران فیلم ضد ایرانی «ایرانیوم» باعث لغو اکران این فیلم در کتابخانه و مرکز آرشیو اسناد کانادا شد.

بازداشت سه مظنون تیراندازی به فرماندار

آتی - سه نفر مظنون تیراندازی به طرف فرماندار شهرستان صحنه دستگیر شدند.بازجویی از افراد دستگیر شده ادامه دارد.

کنایه قرائتی به مکتب ایرانی

مشرق - حجة الاسلام قرائتی در برنامه درس هایی از قرآن با کنایه به رئیس دفتر رئیس جمهورگفت: اگر می خواهیم به ایرانی بودن خود افتخار کرده و به ایران ببالیم، باید به امثال سلمان فارسی ها ببالیم و نه فرد دیگری.

ربایش کشتی حامل غذای طیور ایران

تابناک - دزدان دریایی سومالی یک فروند کشتی تجاری ویتنام را که حامل غذای طیور از ایران به مقصد چین بود، در 520 مایلی عمان ربودند.

حمله ارتش عراق به گروهک منافقین

جوان آنلاین- به تازگی نیروهای پلیس و ارتش عراق به نیروهای منافقین یورش بردند و آنها را از باب الاسد تا بیمارستان اشرف عقب راندند. در این حمله، 33 دستگاه خودروی نظامی منافقین به غنیمت گرفته شد.

جستجو در وبلاگ
درباره من
لینک های مفید
فروشگاه مجله و کتاب الکترونیکی کیوسک 724
گالری والپیپر و عکس پس زمینه والپیپرهای ایرانی
قالب های حرفه ای وبلاگ
مجله تفریحی سرگرمی جزیره نشین
ابزارک های وبلاگ
قالب وبلاگ

  • کل بازدید:
  • بازدید امروز :
  • یازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل مطالب :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :